Володимиру Манакіну присвоєне звання «Заслужений працівник освіти України»

Указом Президента України №338\2016 від 22 серпня 2016 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України» присвоєне звання «Заслуженого працівника освіти України» декану факультету журналістики ЗНУ Володимиру Манакіну

Як повідомляє офіційний сайт Запорізького національного університету, з нагоди вручення такої почесної відзнаки Володимир Миколайович підкреслив:
— Хоч ця нагорода є персональною, я не можу сказати, що вона моя. Я не відокремлюю її від Запорізького національного університету і мого рідного факультету журналістики. Якщо мене нагороджують як представника вищого навчального закладу, значить ЗНУ вартує того, і факультет журналістики знаходиться на дуже високому освітянському рівні. 

Саме під керівництвом Володимира Манакіна на філологічному факультеті ЗНУ було виокремлено спеціальність «Журналістика», потім на її базі створено факультет, на якому нині готують фахівців із чотирьох спеціальностей. Факультет журналістики став одним із відомих наукових центрів із соціальних комунікацій у Запорізький області та далеко за її межами.

джерело znu.edu.ua

фото golos.zp.ua