Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” звітує про свої досягнення

Сьогодні, 4 квітня, починається нова акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. У Запорізькій областній клінічній дитячій лікарні відбувся ревізійний прес-тур, присвячений ювілею проведення акції.

Тур відбувся за тими відділеннями, яким ВБФ «Серце до серця» допомагає протягом 10 років. Ювілейна ревізія всього обладнання, купленного на гроші, зібрані запорожцями для дитячих відділень, пройшла за підтримки міських та регіональних телеканалів. Разом з координаторами волонтерського руху представники преси оглянули офтальмологічне відділення, кабінет сурдолога, а також відділення дитячої реанімації та реанімації новонароджених.

“Тілько облосна дитяча лікарня приймає дітей з Запорізької області. В минулому році силами волонтерів Запорізької області було зібрано близько 136 тис.гривень. Саме на це гроші були придбане  5  інфузіонних насосів, які встановленні у 4 відділення обласної лікарні. У 2016 акція тільки починається вона буде проходити з 4 по 24 квітня в усіх вишах, школах і будь хто може приєднатися у якості волонтера» — зазначає кардинатор фонду у Запорізькій області Оксана Левченко.

Завідувачі відділень, які отримали данне обладнення дякують усіх хто брав участь по збору коштів, та фонду який піклується про майбутні покоління.

Катерина Шпор

https://www.youtube.com/watch?v=RxvnSiY8MRw

https://soundcloud.com/katerina-shpor/fond