Вулицями Запоріжжя: від хортицьких стежок до Вознесенівського парку

У які цікаві місця можна сходити, завітавши до Запоріжжя? Це питання хвилює кожного хто приїжджає до нас у місто

google.com

На мою думку, Запоріжжя — це одне з найгарніших українських міст, назва якого відома усім нашим співвітчизникам, це місто із багатющою історією та великим майбутнім.
Про славетну історію Запоріжжя, на жаль, навіть корінні жителі зараз рідко згадують, але, тим не менш, навряд чи знайдеться людина, яка не чула про запорізьких козаків, Запорізьку Січ , про могутній 700-річний Запорізький дуб. Я б радила всім гостям завітати до Музею історії запорозького козацтва, де можна ще більше надихнутися історією козаків, зануритися в атмосферу давнини.

zp.rated.ua

Також варто прогулятися Вознесенівським парком. Дерев’яний вітряк, «Міст закоханих», фонтани, озеро з птахами — це все ви можете побачити в одному місці, і це вас точно вразить.

partner-tur.com.ua

Радуга Запорожье

Ну і, звичайно ж, одна із «гордостей» Запоріжжя є Дніпровська гідроелектростанція, яка по праву можна вважати символом Запоріжжя та цілої епохи. Вже більш ніж 75 років вона працює на користь людям.

facebook.com

Також у цьому величному місті під назвою Запоріжжя є годинник закоханих, який розташований на бульварі імені Тараса Григоровича Шевченка.

mistaua.com

Годинник дзвонить, оголошуючи всім жителям, які живуть поблизу, годину, яка щойно наступила. Також на бульварі Шевченка розташована так звана «лавка примирення» та пам’ятник вчительці всім відомої кінострічки «Весна на Зарічній вулиці». А ще — популярна фотозона з написом «I love ZP».

ua.igotoworld.com

http://1news.zp.ua/

Ну і, звичайно ж, треба відвідати острів Хортиця: більше п’ятдесяти пам’яток археології та культури, безліч рідкісних рослин , багатовікових дерев.

uatravel.org

Хортиця не те що вразить вас, вона приголомшить своєю багатою природою, своїм живим подихом козацтва. Ви опинетесь не в 2017 році, ви, ніби машиною часу, опинетесь в добі козацтва. Тут — дуже незвичайна атмосфера. Якщо ви романтик, то слід відвідати білу альтанку, яку також ще називають «Ластівчине гніздо».

ua.igotoworld.com

Про це місце ходить багато легенд про вічну любов, а розташоване це гніздечко кохання  поблизу профілакторію «Запоріжсталь». Усі охочі можуть відвідати альтанку, оповиту любов’ю: чимало наречених фотографуються біля цієї споруди, чимало зізнань у коханні прозвучало саме на цьому місці.
Вночі Запоріжжя набуває нових барв, і ти вже, ніби, зовсім в іншому місті: все стає стає якимось чарівним, ніби в казці, де все оповито яскравим світлом, де всі твої думки набувають іншого сенсу. Хочеться дивитись і дивитись на ці вулиці, оповиті любов’ю, історією та щастям.

sites.google.com

http://s19.postimg.org/52etk55n7/sheratonzp.jpg

Щастя, що ти зараз тут, і нічого іншого тобі не треба. Ти дихаєш чимось таким рідним та до болю знайомим. У мене немає найулюбленішого місця в Запоріжжі — кожна вулиця, кожен куточок для мене по-своєму улюблений .
Я ОБОЖНЮЮ СВОЄ МІСТО І ЗАПРОШУЮ УСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАВІТАТИ ДО НАС!
Дар’я ХРИСТЕНКО