Від Запоріжжя до Олександрівська: оновлена виставка в краєзнавчому музеї (ФОТО)

17 серпня в Запорізькому краєзнавчому музеї відбулося відкриття оновленого залу «Меблі в інтер'єрах ХІХ – початку ХХ ст.»

Фото: Лозовьюк А.

Хочете перенестися в один із розкішних інтер’єрів Олександрівська та зануритися в цікаві історії наших земляків? Цілком реальна мрія, яку можна здійснити, завітавши до оновленого залу Запорізького краєзнавчого музею «Меблі в інтер’єрах ХІХ – початку ХХ ст.».  В експозиції представлені рідкісні зразки меблів, а також — фотографії, документи, афіші, предмети побуту та інтер’єру.

«Меблі другої половини XIX – початку XX ст., що представлені у експозиції, утворювали затишні куточки інтер’єрів в оселях мешканців нашого краю. Купці, міщани та промисловці купували меблі як місцевих виробників, так і замовляли за кордоном. Вони вирізнялися дивовижною красою, цікавими пластичними формами та візерунками. Меблеві інтер’єри того часу виглядають розкішно і сьогодні», — розповідають організатори .

«Меблі в інтер’єрах ХІХ – початку ХХ ст.» — постійна виставка в Запорізькому краєзнавчому музеї, яку ви можете відвідати за графіком: у вівторок – п’ятницю:  з 9:00 до 18:00 (каса до 17.00); в суботу: з 9.00 до 16.00 (каса до 15:00); неділя, понеділок — вихідні.

 Олександра ЛОЗОВ’ЮК