Запоріжці відсвяткували День міста з музикою, парасольками та гарним настроєм

Сьогодні, 8 жовтня, із самого ранку  Запоріжжя святкує День міста. Гуляння розгорнулися на каскаді фонтанів «Райдуга», де для жителів та гостей міста організатори влаштували яскраву розважальну програму

Святкування почалося с щорічного Покровського ярмарку, який розташувався на Набережній магістралі. Там городяни мали змогу придбати будь-що, починаючи з продуктів харчування, і закінчуючи одягом та меблями. «Ярмарка цього року дуже багата. Вже накупили, все, що тільки можна. Добре, що з кожним роком тут можна знайти, щось цікаве та корисне», — поділився враженнями один із гостей заходу.

Урочисте святкування було відкрито запальними танцями Запорізьких дитячих колективів та виступами народних ансамблів. Особливо вразив глядачів масовий танцювальний виступ під музичний мікс із всесвітньо відомих мелодій.

Запорожье День города

Запорожье День города

Незважаючи на похмуру погоду, людей на площі було дуже багато і кожен міг знайти для себе, щось цікаве. На площі грав оркестр, у парку люди фотографувалися на фоні дивовижних фігур, зроблених з живих квітів.

День города Радуга Запорожье Оркестр

Запорожье Радуга

Запорожье Радуга Цветы

Цветочные композиции Запорожье

В одному з куточків була розташована велика стінка, де кожен з містян та гостей Запоріжжя міг написати освідчення в коханні рідному місту. Вже вдень місця на стіні не лишилося — все було заповнено  зізнаннями!

День города Запорожье

День міста Запоріжжя Райдуга

Було чим зайнятись й дітям. Для них влаштували купу майданчиків, де аніматори проводили багато різних конкурсів з призами та нагородами. «Нам подобається цьогорічне святкування. Прийшли погуляти з дітьми, тепер не можемо їх звідси забрати, бо дуже весело та цікаво», — говорить молода пара з  дітками.

Не обійшлося і без гучних звершень — в контексті Покровського ярмарку було встановлено новий рекорд України з приготування курячих крилець. На одному з ділянок організатори встановили величезну пательню, в якій насмажили аж 250 кілограмів крилець. Все м’ясо  роздали гостям святкування безкоштовно.

Запорожье День города Крылышки

Запорожье День города Крылышки

На теріторії парку працювало безліч атракціонів, всюди було чутно музику, яка тільки підігрівала настрій городян. Урочистості не припинилися, навіть коли розпочався дощ. З парасолями в руках, люди продовжують святкувати День міста в очікуванні вечірнього святкового концерту, де мають виступити групи «Тартак» та «Тік».

 Каріна НЕВМИВАКА

Вячеслав КОНОНЕНКО