Запоріжжя — туристичне місто

2   Учасники проекту «Етносело» приваблюють до сіл Запорізької області

туристів.

   Керівники громадських організацій міста зазначають, що за кількістю туристів Запорізька область може не поступатися Закарпаттю, але справу в руки повинні взяти  самі жителі. Нещодавно був організований спеціальний конкурс бізнес-проектів, в якому беруть участь ті, кому є що розповісти в сфері етно-і еко- або екстремального туризму.

  За словами організаторів конкурсу бізнес-проектів, для туристів сільський колорит області не менше цінний. Так кілька років тому стартував проект під назвою «Етносело». У селище Красноказацкое, який раніше нікому, крім своїх жителів, не був відомий, стали приїжджати українці, а також іноземці, які цікавляться національним колоритом. Заради отримання нових вражень, звичайні міські жителі сплять в землянках, роблять сопілки з очерету. Тепер розвивати подібні екзотичні види туризму в даному регіоні збираються і надалі. Члени проекту «Етносело» збираються пустити екскурсії, влаштовувати майстер-класи, організовувати  етно-свята…

  Як каже Інеса Носенко, керівник установи «Дивосвіт», сільські господині запросто себе покажуть як майстрині, навчать гостей готувати всяку смакоту з дарів місцевих садів і городів. А приклади проведення успішних майстер-класів з подібним народним мистецтвам вже є.

  Для конкурсантів обов’язковими умовами є  — мислити треба оригінально, проект повинен бути реалістичним, і мати мінімальний бюджет на реалізацію ідеї — до п’яти тисяч гривень. Даний конкурс стартував в рамках проведення проекту під назвою «Ми — це місто», який був організований заводом «Запоріжсталь». Найвдаліші проекти в приклад ставитимуть іншим степовим областям України.