Запорізька толока 2016 — три дні творчості нон-стоп

Три дні – з 21 по 23 жовтня – у Запоріжжі на базі виставкового центру «Козак Палац» тривав книжковий ярмарок, літературний фестиваль, свято дитячої творчості та читання «Книголісся» та низка інших заходів, об’єднаних у  «Запорізьку книжкову толоку»

http://www.minakova.info/

Сюди приходять не просто подивитись — а купити книжку. В Запоріжжі не вистачає української книжки, але люди до неї тягнуться. Відродження української культури пролягає, саме через читання українською мовою. Толока – це тисячі відвідувачів, мешканці Запорізької області та гості міста Запоріжжя, шанувальники книжок і читання.

https://vk.com/zp.toloka

https://vk.com/zp.toloka

https://vk.com/zp.toloka

У рамках фестивалю діяв і дитячий простір «Книголісся» для найменших читачів. Для юних гостей Толоки і їх батьків на головній сцені фестивалю пройшла зустріч зі знаменитим казкарем і улюбленцем глядачів — Сашком Лірником. В контексті «Книголісся» проходила чудова виставка картин-ілюстрацій українських та білоруських художників, захопливі творчі майстер-класи для дітей і батьків. А також — читацький марафон, під час якого запрошені гості та всі бажаючи будуть читати вголос улюблені дитячі книжки.

https://vk.com/zp.toloka

https://vk.com/zp.toloka

Багато волонтерів допомагали в проведенні цього заходу. Одна з них, Анастасія,студентка поділилася із нами своїми враженнями: «Книголісся — це велика країна здійснення мрій. Діти могли відчути себе справжніми майстрами у різних сферах творчості: створити власну книгу, намалювати малюнок або зробити красиву прикрасу. У ролі волонтера я поринула в цю чудову атмосферу творчості і в деякій мірі змогла посприяти проходженню цього заходу».

Автор: Катя ТИМЧЕНКО