Запорізькі фотографи розкрили студентам секрети фотожурналістики

15 квітня 2016 року перший курс факультету журналістики ЗНУ зустрівся з відомими запорізькими фотографами Олегом Бурбовським та Єгором Сапроновим. Зустріч відбулася у виставковій залі Союзу фотохудожників

Зустріч-із-фотохудожниками Фото: porogy.zp.ua

На зустрічі з майбутніми журналістами Олег Бурбовський розповів історію створення фотостудії та поділився власним досвідом у фотожурналістському ремеслі. Олег Олександрович є одним із засновників спілки фотохудожників України, його творча біографія — захоплююча та дуже яскрава історія. Разом із відомим портретистом Романом Бараном вони створили фотоклуб, який існує вже 53 роки. Також Олег Бурбовський розказав про свого талановитого колегу Олексія Красовського, з яким вони разом працювали в газеті «Индустриальное Запорожье».

Фотожурналіст Єгор Сапронов розповів про історію журналістики в контексті фототворчості та продемонстрував студентам свої роботи. Єгор Олександрович зазначив, що фотографу важливо «зробити» ім’я та не залишати свої роботи анонімними. «Фото без підписа — нікому не потрібне фото», — наголосив він. Наразі Єгор Сапронов працює в запорізькій газеті «Суббота +», для якої він створює фотоколажі, які розміщуються на першій шпальті та є справжньою «родзинкою» видання. Останнім часом фотограф захоплюється так званими вуличними фото, які виразно передають повсякденне життя, щирі емоції та почуття людей.

Автори: Анастасія  Чебердіна, Інна  Редька