Запорізькі коміки завойовують Україну

Запорізькі команди КВК стають дедалі популярнішими не лише у Запоріжжі, а й в цілому по Україні. Запорізькі жарти вже скуштували  на Чемпіонаті України з гумору. Цей проект запустив канал "1+1» наприкінці лютого. Сьогодні в Україні діє кілька відділень цього пректу: "Ліга сміху - Центр" у Києві, "Південна Ліга сміху" у Одесі, "Ліга сміху - Схід" у Дніпропетровську та "Ліга сміху - Захід" у Львові.

Так в Одесі команда «Заинька» вдало «познущалися» із власного тренера Олени Кравець і пройшли в 1\4 фіналу фестивалю:

Лідер команди «Заинька» Руслан Ханумак нещодавно став власкором програми «Чисто news» — продукту студії «Квартал 95» у Запоріжжі. Хлопець уже устиг зробити кілька сюжетів про рідне місто, і висміяв зокрема будівництво запорізьких мостів, автомобільний завод, футбольний клуб «Металлург», аеропорт.  Іноді творці сюжетів вдаються до чорного гумору, наприклад, порівнюючи екологічний стан Запоріжжя з Титаніком. На початку кожного сюжету подаються опитування запоріжців щодо теми, яку задумав ведучий. Тут прослизає нецензурна лексика, і врешті-решт, реалізовується задум програми – викриття недоліку завдяки вдягненому в іронію песимізму. Як-то кажуть, було б смішно, аби не так сумно. Фраза «Русик Ханумак, запорожское бюро «Чисто news» уже стала брендом і кожне нове відео з цим коміком запоріжці чекають з нетепінням.

Інша команда «КВК», яка заявляє про Запоріжжя на великій сцені — команда «Девичник», яка складається із восьми запоріжанок. На початку квітня дівчата взяли участь у 1\8 фіналу київської «Ліги сміху» і їхнім тренером став Вадим Мічковський, більше відомий як Дядя Жора. Тепер дівчата змагатимуться у Одесі за звання кращої команди «КВН».

А от ЗНУ стає відомим завдяки козацькій команді «Запорізька національна збірна».  Хлопцям та дівчатам зовсім трохи завзяття не вистачило на Лізі смізу в Одесі, а от у Києві завдяки конкурсу імпровізації їхнім тренером став Олег Сьомін. Таким чином «ЗНС» продовжує боротьбу.

Таким чином, запоріжці вболівають за 4 наші команди із неповторним гумором, а «КВН»-щики, чи тепер їх вже можна називати «лігасміхівці» показують усій Україні, що таке Запоріжжя.

 

Марина Галич

Олександр Безотосний

Дарина Волкова

Анна Ставицька