Запорізькі студенти проводять безкоштовні заняття з англійської мови для дітей

Цього року за підтримки благодійного фонду "Тепла Родина" спільно з запорізькою філією «Сила громад» стартував новий освітній проект із вивчення англійської мови у Запоріжжі

Не секрет, що володіння іноземною мовою сьогодні — одна з головних вимог для вступу до ВНЗ та майбутнього працевлаштування. І, зважаючи на те, що вихованці дитбудинків та інтернатів не можуть собі дозволити відвідувати курси вивчення іноземної мови приватно, молоді люди, які мають високі рівень володіння англійською, майбутні філологи, студенти запорізьких вишів вирішили  поділитися своїми знаннями та досвідом вивчення іноземної мови.

Так, за ініціативою організатора проекту Альони Миронової, був створений безкоштовний курс з вивчення іноземної мови. У програму курсу включено вивчення і повторення граматики, аудіювання, читання, перегляд цікавих відео та їх обговорення у групі. Ще одна мета цього проекту — підготовка учнів інтернатів до ЗНО з англійської мови. Успішне складання ЗНО дозволить їм поступити до ВНЗ на бюджетній основі.

erhclmcmrfs

Проект стартував у листопаді 2016 року в школі-інтернаті №4. Заняття там проходять 3 рази на тиждень з учнями молодших, середніх і старших класів. Волонтери — студенти 1-4 курсів ЗНУ факультету іноземної філології та інших спеціальностей Кирило Шахтарін, Анна Моніна, Дар’я Сацька, Анастасія Лоза, Алік Савицький. Також у програмі беруть участь учениця 11 класу СШ №7 Ліза Галіна та випускниця ЗНТУ Анна Жученко. «Інформаційну підтримку» проекту серед студентства здійснює Ніна Захарова, заступник декана факультету іноземної філології ЗНУ.