Запорізький фестиваль «Zobi Fest» зібрав понад 400 студентів

Протягом трьох днів у живописній зоні ДОЦ "Спутник", що знаходиться у районі Великого Лугу, відбувся гучний студентський фестиваль Zobi Fest. Умовою для участі організатори постановили виконання якої-небудь доброї справи для міста. Таким чином фестиваль зібрав найактивнішу молодь Запоріжжя - близько 400 студентів різних ВИШів

https://vk.com/zobi_fest

Такий захід проходить у нашому місті вперше. Організатори зазначають що назва фестивалю —  найпатріотичніша зі всіх можливих. Виявилося, що незвичайне слово «Zobi» — це зашифрована назва Запоріжжя. «Z» — це перша літера міста, а «obi» — буквений аналог 061 (телефонний код Запоріжжя).

https://vk.com/zobi_fest

Кожень день фестивалю передбачував унікальні сюрпризи: конкурси, майстер-класи, інтелектуальні ігри, квести та живу музику. Протягом всього фестивалю на теріторії працювали фотографи та міми. Для учасників фестивалю працював басейн та нічний кінотеатр.

Зобі фест 2016

https://vk.com/zobi_fest

Zobi Fest 2016

https://vk.com/zobi_fest

Зобі фест 2016

https://vk.com/zobi_fest

Розпочався фестивалаль 2 вересня, в перший день всі учасники мали змогу познайомитись один з одним, було проведено інтелектуальні та спортивні ігри. Другого дня на Zobi Fest пройшла яскрава пінна вечірка, а на третій день  учасники фестивалю проводили час із дітьми і розфарбовували один одного холі-фарбами. 4 вересня було оголошено переможців Zobi Fest, кожен отримав сертифікат та подарунки від спонсорів фестивалю.

Zobi Fest 2016

https://vk.com/zobi_fest

Автор: Аліна КОНОНЕНКО

Фото з офіційної групи заходу «Вконтакте» vk.com/zobi_fest