Згубна дія алкоголю

Дослідження, опубліковане в міжнародному медичному журналі The Lancet, показує, що у 2016 році майже 3 мільйони смертей в усьому світі були пов’язані з надмірним вживанням алкоголю.

Алкоголь — наркотик більш небезпечний, ніж будь-хто уявляє, а при частому вживанні, його невинність взагалі зникає.

При слові «п’яниця» наша уява формує картину: людина з нездоровим кольором обличчя, не виразною мовою, втрачена координація рухів — загалом жалюгідне видовище. Таку «VIP» персону ви можете зустріти не тільки під парканом чи на дорозі, але й в автобусі, що робить використання громадським транспортом нестерпним. Адже важко їхати поруч з людиною, яка має доволі специфічний запах.

Стереотипне мислення з приводу того, що всі залежні від алкоголю бідні й малоосвічені, давно розвіялось. У наш час вдосталь відомих людей, які знаходили розраду в спиртному. Наприклад: акторка Крістін Девіс, кінозірка Ентоні Хопкінс або актор фільму «На голці» Юен Макгрегор. Алкоголь руйнував їх життя до того, поки деякі з них не знайшли сили зупинитися.

З часом не відчуваючи межу і випадаючи з реальності, пияки втрачають усе, тиняються вулицями, затівають бійки й крадуть. Псують чужу власність і скочуються до зубожіння. Звинувачуючи усіх навколо, вони не бачать істини через власні помилки.

«Зараз ми розуміємо, що алкоголь є однією з головних причин смерті у світі сьогодні», — сказав редактор Лансета Річард Хортон.

Тож наукове дослідження доходить висновку, що немає безпечного рівня вживання алкоголю. І у світі помирають тисячі людей, через згубну звичку.

У матеріалі використана інформація з сайту:

http://www.healthdata.org/news-release/new-scientific-study-no-safe-level-alcohol

Автор: Андрєєва Анастасія