Журфак завітав до старшокласників на інтелектуальну гру «Ерудит»

Представники факультету журналістики Запорізького національного університету – доцент Мирослава Чабаненко, студентки-третьокурсниці Вероніка Коса, Оксана Саєнко, Наталка Хамраєва та Надія Цибуля – побували в Кушугумському навчально-виховному комплексі «Інтелект»  із профорієнтаційною метою та для участі в заході, присвяченому 80-річчю Запорізького району

Зимовий інтелектуальний конкурс-гра «Ерудит» — вже традиційний захід в навчально-вихновному закладі. Цього року він набув чималого краєзнавчого забарвлення.

Школярі середніх і старших класів – вихованці гуртків районного Центру дитячої і юнацької творчості (спрямування «Фізика», «Математика» (Кушугум), «Журналістика» (Малокатеринівка) – змагалися у володінні знаннями з різних предметів, виконували завдання на логіку, демонструючи неабиякі здібності.

До учнів Кушугумського НВК «Інтелект» долучились учні Малокатеринівського НВК «Мрія» та Балабинського НВК «Престиж». Завдання чергувались із концертними номерами. Перемогу здобули кушугумівці, чия бездоганна підготовка ні в кого не викликала сумнівів. Наприкінці заходу юних ерудитів привітали, нагородили призами та подарунками.

Вероніка Коса,

студентка 3 курсу факультету журналістики

www.znu.edu.ua