Журфак ЗНУ допомагає студентам підготуватися до сесії

На факультеті журналістики Запорізького національного університету 7 грудня 2016 року рекламісти 2 курсу розпочали спецпроект «ШвидкоСесія: допомога поруч», який буде діяти до кінця сесії

Метою цього проекту визначено мотивування студентів журфаку  ефективно, без стресу та своєчасно скласти сесію. Протягом грудня організатори акції розвішували в університетських стінах оригінальні  мотивуючі плакати, що закликають  до правильної підготовки до екзаменів.

NnlLH--mp3M

З 13 грудня розпочала свою роботу спільнота у соціальній мережі «Вконтакте», де публікується корисна інформація стосовно ефективного складання сесії: поради від викладачів факультету журналістики, мотивації, інфографіка, розклади та графіки, звіти. Тут же відбувається зворотній зв’язок зі аудиторією інтернет-спільноти.

L4sR2e_owXk

15 та 21 грудня відбулася акція, ідеєю якої було налаштувати студентів   1-2 курсів на оптимистичний настрій в період складання сесії за допомогою цікавих мотивуючих завдань та солодкого сюрпризу. 21 грудня у другому корпусі ЗНУ відбулася презентація проекту, після якої було проведено розіграш новорічних призів.

q6dr3hRxaME

Спільнота«ШвидкоСесія. Допомога поруч» продовжує свою роботу й надалі до кінця сесії, тобто до 29 січня.

Анна ПАШКО