Журналісти «Громадського ТБ» зустрілися зі студентами ЗНУ

Журналісти київського "Громадського ТБ" Роман Скрипін, Сергій Грішин та Ігор Присяжний в рамках проекту "Громадське:Road Show" сьогодні, 14 травня завітали до ЗНУ.

Починалася зустріч не дуже динамічно: Роман Скрипін розповідав про свої враження від подорожі по містам України, про мету свого проекту і, звісно, не забув нагадати усім, що таке Громадське ТБ, як і для чого воно створювалося та з якими труднощами колективу ЗМІ доводилося зустрічатися у нелегкій журналістській професії.


У другій половині  зустрічі процес спілкування пожвавився. Студенти та викладачі почали ставити гостям цікаві та проблемні питання. Роман Скрипін похвалив такі сміливі запитання, натомість конкретних відповідей не надав (з чого дотепно пожартували його колеги).

Було дуже багато слів про суб’єктивізм та об’єктивізм, про нашу владу і проблеми у  нинішньому законодавстві України щодо телебачення. Також підіймалося питання щодо того,  чи потрібне громадське телебачення українцям і чому саме? З рештою, ця зустріч залишила після себе більше питань, ніж відповідей, хоча питання порушували дійсно серйозні та цікаві.

Як зазначив Роман Скрипін, проект «Громадське:Road Show» спонсорується шведськими меценатами. На зустрічі також був присутній Тарас Білка – представник Громадського ТБ Запоріжжя. Він допомагав панові Скрипіну відповідати на запитання, що стосувалися запорізького осередку цього ЗМІ.

В рамках проекту «Громадське:Road Show» журналісти уже побували у Чернігові, Ніжині, Нікополі. За результатами поїздок медійники планують створити документальний фільм про те, що турбує людей з усієї України.

Руслан Афончиков

Фото Марини Ботнаревої та Микити Комара