Зірки під час війни

Зірки українського шоубізу нажаль розділились на 2 групи. Одні допомагають країні будь-якими можливими способами, а інші чи залягали на дно, чи відверто зрадили державу.

Яскравими прикладами зірок-патріотів є Ольга Полякова, Леся Нікітюк, Святослав Вакарчук, Надя Дорофеєва, Марія Кондратенко, студія «Квартал 95», Марія Єфросініна, Юрій Горбунов та інші. Неймовірними є Сергій Притула та Катерина Осадча, які створили свої фонди допомоги українцям з різних питань. Завдяки їм українці готові робити усе можливе та неможливе для наближення перемоги.

Також є зірки-герої, які з першого дня повномасштабного вторгнення без вагань  встали в лав ЗСУ та ТРО, аби забезпечити тихі ночі та мирне небо над усією країною. На оборонні нашої країни стоять Олексій Тритенко, Андрій Хливнюк, Тарас Тополя, Олег Міхайлюта, Олександр Ярмак, Ахтем Сеітаблаєв, Дмитро Дігусар, Олег Сенцов, Андрій Хвилюнюк, Коля Сєрга та інші. А також світла пам‘ять полеглим героям на полі бою, за майбутнє нашої держави.

Але за деяких зірок, нажаль, дуже соромно, ми вважали їх своїми кумирами, патріотами. З початку 2014 року вони почали показувати своє обличчя, повність розкрились на початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022року. Маючи бізнес і кар’єру в країні-агресора вони обрали гроші, а не підтримку Батьківщини, не скориставшись своїм впливом на аудиторії не захотіли висвітлити правду і допомогти Україні. Це — Анілорак, Таіїсія Повалій, Джиган, Марув, Артур Пірожков. Деякі просто «залягли» на дно, ніби ніколи їх не було у нашому житті. Де зараз Влад Яма, Регіна Тодоренко, Анна Сєдакова. Чи насправді хворів Потап? Що з Олегом Вінником? Хвороба чи зрада?

Варто замислитись… чи гідні вони бути українцями? працювати та заробляти гроші у нашій країні, та до кого варто йти на прем‘єру або презентацію нового альбому. Хто гідний збирати стадіони, а хто не вартий, щоб пам’ятали його ім’я. Але перед тим як засуджувати іншого, замислись, що робиш ти. Чи не буде тобі потім соромно?

Богдан Євгенія