Зустріч з Владом Ряшиним у ЗНУ: про студентське життя та прем’єру п’єси «Тато в павутинні»

В Запорізькому національному університеті 8 відбулася зустріч з відомим генеральним продюсером і засновником компанії «Star Media» Владом Ряшиним

У ході зустрічі гість розповів студентам і всім гостям заходу про початок своєї кар’єри журналіста, про перше інтерв’ю та про власні проекти. Також під час зустрічі Влад Ряшин запросив студентів на прем’єрний показ комедійної п’єси «Тато в павутинні», який відбувся 9 жовтня в Запорізькому академічному театрі молоді. Цей проект — спільна робота запорізьких театралів і телемедійної  компанії «Star Media».

Під час розмови Влад Ряшин відповідав на всі поставлені йому запитання. Перше пролунало від декана факультету журналістики ЗНУ, Віктора Володимировича Костюка: «Якщо проаналізувати Ваше студентське життя, що дало вам поштовх? На що потрібно звернути увагу молодим людям, щоб їх доля склалася успішно, щоб їх таланти розвивалися?»

Відповідь була наступною:

«Окрім практики, є сенс розширювати свій кругозір, вчитися на власних помилках, на власному досвіді. Треба звертати увагу на нові технології, спостерігати, що роблять колеги, конкуренти, і от-таким чином вчитися. Але окрім цього дуже важливим є правильний намір.»

Багато питань Владу Ряшину поставили самі студенти і отримували на них цікаві відповіді. І хоча зустріч  була недовгою, цікавих вражень залишила чимало.

Карина ВОВК